Python: Yapay Zeka ve Veri Bilimi için Python Programlama

Eğitmen: M. Vahit Keskin

Kursa git

Gereksinimler

  • Bir internet bağlantısı ve bilgisayar/telefon/tablet

Açıklama

Günümüzün en değerli (HBR 2012) mesleklerinden birisi olarak görülen Veri Bilimcilik ve çağımızın elektriği (Andrew NG) olarak görülen Yapay Zeka uygulamaları için gerekli olan programcılık yeteneklerini edineceğimiz eğitimimize hoş geldiniz!

Matematik & İstatistik ve Bilgisayar Bilimlerinde yer alan teknik ve teorik yöntemlerin bir iş sektöründe uygulanmasıyla ortaya çıkan alana Veri Bilimi denir. Veri Bilimciler ise IT sektöründe en yüksek iş tatmini ve maaş skalasına sahip çalışanlardır. (Glassdoor 2019)

Bizler bu kursta Veri Bilimi ve Yapay Zeka konularına hızlı bir giriş yapıp sonrasında bu alanlarda çalışmak için gerekli olan Python Programlama yeteneklerimizi geliştireceğiz.

Öğreneceklerinizi pekiştirmenin en verimli yolu alıştırma yapmaktır. 200’den fazla alıştırma ile bildiklerinizi pekiştirecek ve Veri Bilimi ve Yapay Zeka için gerekli olan programlama yeteneklerini kazanmış olacaksınız.

Ele alınacak modüller:

  • Veri Bilimi ve Yapay Zekaya Giriş
  • Python Programlama
  • NumPy
  • Pandas
  • Seaborn

Hadi başlayalım!

Önemli Not: Bu eğitim daha önce ücretsiz olarak yayınlanan “Veri Bilimine Giriş” eğitimidir. 40K öğrenci sonrasında tüm içerikleri tamamen baştan hazırlanarak ve 3 saatten 16 saate çıkarılarak ücretliye çevrilmiştir.

Bu kurs kimler için uygun:

  • Veri Bilimi ve Yapay Zeka dünyasına giriş yapmak isteyen herkes
  • Sıfırdan Python programlama dilini öğrenmek isteyen herkes

Yazar Hakkında
Toplam 26 yazı
Veri Bilimi Okulu
Veri Bilimi Okulu
2017 yılından beri faaliyet gösteren VBO; büyük veri, veri bilimi, makine öğrenmesi, derin öğrenme, istatistik gibi disiplinleri içerisinde barındıran uygulamalı yazılar ile siz değerli okuyucular ile buluşmaya devam ediyor.2020 yılından beri ise uygulamalı blog yazıları ile beraber çeşitli bootcamp faaliyetleri oluşturmaya ve birçoğu ücretsiz olan eğitimleri ile veri bilimi alanında kariyer yapmak isteyen insanlarla buluşmaya devam ediyor.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara